Cariera ta in imobiliare

Dacă eşti în căutarea unui loc de muncă în domeniul imobiliar ai ajuns unde trebuie:
Dezvoltă-ţi o carieră în imobiliare alăturându-te  echipei LANDMARK
Dorim şi ştim să te instruim să fii cel mai bun:

  • Traininguri
  • Acces la vasta bază de date
  • O echipă de specialişti iţi oferă suportul necesar

Responsabilităţile consultantului  vor fi:

  • Prospectarea pieţei imobiliare şi selectarea proprietăţilor ce corespund cerinţelor clienţilor
  • Analizarea proprietăţilor şi stabilirea condiţiilor de colaborare cu proprietarii
  • Prezentarea ofertelor clienţilor interesaţi
  • Medierea negocierilor între părţi

Candidatul ideal trebuie să întrunească următoarele condiţii:

  • experienţă obligatorie în domeniul imobiliar sau vânzări directe (minimum 2 ani).
  • cunoştinţe PC
  • cunoaşterea unei limbi străine de circulaţie internaţională
  • bune abilităţi de comunicare,negociere,vânzare şi organizare
  • aspect fizic plăcut
  • persoana organizată (gestionare eficientă a timpului)
  • permis de conducere cat B

Iţi oferim

  • Salariu  şi  Comisioane
  • Cea mai performantă bază de date
  • Un mediu de lucru într-un colectiv tânăr şi unit
  • Condiţii şi echipamente de lucru la cel mai înalt nivel
  • Maşină de serviciu
  • Posibilităţi de avansare în ierarhia companiei

Urmându-ne vei putea avea:

  • Independenţă finaciară
  • Flexibilitate şi înţelegere
  • Oportunităţi de investiţii personale

Trimite-ne un CV pe adresa noastră de email şi vei fi contactat în vederea unui interviu